ФОТОБИЗНЕС



Light Box своїми руками - Форум
Главная | Регистрация | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » Light Box своїми руками
Light Box своїми руками
JossДата: Вторник, 15.04.2008, 12:30 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт!

Чи не міг би п. Сміт закинути в дану тему фотоs свого лайт-боксу (зі всіх сторін по периметру, + ще можливо якісь конструктивні особливості).
Ну і так написати, що да як робити, можливо якісь скриті моменти.

Дякую.

 
AdminДата: Вторник, 15.04.2008, 13:37 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Радий вітати на нашому форумі!
Не зовсім зрозумів питаня, ви напевно мали на увазі "софт-бокс", бо є ще "лайт-куб". "Лайт-боксом" в фотобанках називають колекцію фотографій одної тематики.
Кожен робить з того, що є під руками:


В мене він зроблений з картонної коробки


З боків свічу двума галогенками по 150Вт, зверху одна на 500 Вт.
А взагалі отут можна найти багато цікавого по цій темі:
http://www.zastavkin.com/forum/viewforum.php?f=19
 
JossДата: Вторник, 15.04.2008, 14:04 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Ха! Моментальна відповідь, однако!
Дякую. Думаю, можливо також поринутися в "стокове фото".
Зараз поки що думаю, приглядуюсь, вивчаю.
Загалом більш-менш все зрозуміло, але...

Пару питань:
1. Звідки береться чорне скло з першого фото, або можливо як виготовляється?
2. Якщо проходити екзамен, то який "букет" фото краще підготувати: яку тематику, по скільки фото на одну тематику?

Не сильно я доставучий?
Буду вдячний за відповіді.

Пару моїх фото (не стокових): My fotos

 
AdminДата: Вторник, 15.04.2008, 14:25 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Про скло не знаю, таяк ті фотографії не мої. Наскільки я знаю, це оргскло, яке використовується в наружній рекламі. Я сам таке шукаю (правда біле), поки що безрезультатно. На рахунок екзамена, то це ще в залежності від фотобанка. На Шутерсток треба 10, бажано різних за тематикою (в мене була різна предметка) але з максимальною якістю і бажано зменшувати до 4 мгп. На Айсток треба 3 - на якість не такий сильний упор, як на шутерстоці, але має бути якийсь сюжет, коцепт.
А взагалі початкуючому стокеру перший ділом треба перечитати цей форум, http://www.zastavkin.com/forum більшість питань відпадуть самі собою. Я сам на ньому виріс smile Люди там привітні, з радістю допомагають початківцям.
 
JossДата: Вторник, 15.04.2008, 16:05 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну... перечитувати весь форум ну його нафіг, та й думаю не потрібно. А деякі базові знання звичайно потрібно черпати звідусіль.
Щоб не "лопатити" весь інет в пошуку базових понять вирішив звернутися до Вас :-)
Ще питання: який папір (матеріал) краще використовувати, який папір використовуєте Ви?
 
AdminДата: Вторник, 15.04.2008, 17:02 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Можна на ти, тим більше шо я на 8 років молодший smile
Я на фон собі купив самоклеючийся білий папір і наклеїв його на простий папір (його плюс в тому, що можна повитирати і навіть помити). Получається щось тіпа глянця і разом з тінню є ще й відображення (якраз як з оргсклом, але оргскло ще можна підсвітити знизу). Коробку обклеював плівкою, яка використовується в поліграфії, але якщо нема, можна просту кальку, або простий білий папір, або навіть білий пакет (є такі що мнуться). Знайомий мій пошив собі софтбокс з білої тканини. Головне шоб цей папір чи матеріал не крав забагато світла.
А на фон на перший час в мене був простий ватман, просто він скоро мажеться.
 
MonaxДата: Вторник, 15.04.2008, 17:24 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт учасникам форуму.
Joss хочу сказати що не треба лінуватися, а час від часу читати форум про який йшлося вище. Форум http://www.zastavkin.com/forum досить пізнавальний і може дати багато знань в області фотографії. Може ти і не станеш стоковим фотографом але будеш багато знати про фотографії і дивитися на них зовсім з іншого боку ніж дивився до сьогодні.
 
JossДата: Вторник, 15.04.2008, 17:39 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Monax, дякую за критику, я спробую :-)
 
AdminДата: Вторник, 08.07.2008, 19:40 | Сообщение # 9
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
http://arttower.ru/forum/index.php?showtopic=4371 Цікава стаття про світло
 
AdminДата: Воскресенье, 05.09.2010, 12:01 | Сообщение # 10
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
МЫ ПЕРЕЕЗЖАЕМ!!!!!!!!!!!

Всем привет! Добро пожаловать на мой новый сайт www.ivankmit.com

Ну вот я и раскошелился на личный домен и платный хостинг! Сайт ориентирован под блог, но там будут статьи и многое новое. Уже перенес почти всю информацию, что была здесь + добавил кое-что новое. Потихоньку настраиваю дизайн и подгоняю шаблон под себя. Уже работает подписка на новые статьи по e-mail. Также уже можно регистрироваться и писать комментарии. Короче, сайт полностью функционирует, добро пожаловать. Буду рад каждому новому посетителю!

Пока-пока! Встретимся уже там!

 
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » Light Box своїми руками
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:






Форма входа
Друзья сайта
      ТЕГI   
Shutterstock, Shutter, Istock, Istockphoto, Dreamstime, Dreams, Fotolia, Stockxpert, Lori, Лори, фотобанк, фотобанки, фотодело, как заработать на своих фото, фотография, фотографиях, стоки, сток, микросток, фотограф, как работать с фотобанком, экзамен, Лорі, фотосправа, як заробити на своїх фото, заробляти, фотографія, фотографіях, стоки, сток, мікросток, фотограф, як працювати з фотобанком, екзамен, кмить, иван, кміть, іван, smit
Статистика
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 35
Copyright MyCorp © 2024